49 dní do závodu – Čisté botky a další 3 dny

Jak jsem slíbil, tak přikládám fotky čistých botek, zejména aby byla vidět podrážka, jaké má „kolíky“. Běží se v nich opravdu pohodlně, jsou tenoučké a lehké. Je ale pravda, že v tom terénu tolik nezpevňují nohu a člověk, který je na začátku jako já, si musí dávat pozor, aby špatně nešlápl.

Středa 19.8.

Ve středu jsem si dal samostatné cvičení, abych se udržel v pohybu. Večer jsem byl bohužel pryč a vrátil jsem se hodně pozdě, takže jsem nemohl běhat.

Čtvrtek 20.8.

Čtvrtek jsem měl večer volno a tak jsem si dal ranní cvičení a těšil se na večerní výběh… 🙂 Nastoupil jsem optimisticky a o něco později než v úterý, takže jsem se vracel už opravdu za tmy. Časově jsem si zlepšil čas na kilometr na 7min 2s. Celkově jsem uběhl 8,16km za 54min 42s. Dalo mi to víc zabrat než v úterý.

Pátek 21.8.

Dnes v pátek mám opět plný večer s návratem zítra, takže není kdy běžet. Ostatně nohy mám po včerejšku jeté, tak si aspoň na zítra odpočinou :). Opravit si reputaci sám před sebou mohu aspoň cvičením, kdy to spraví pár kliků a břišáků. Přeji vám příjemný večer a dobrou noc aspoň takhle dopředu ;).

K dnešnímu dni 21.srpna mám za sebou:

Překonaná vzdálenost běh: 56,4km

Cvičení od konce dubna:

Kliky: 3483 (+120/tři dny)

Dřepy: 4840 (+80/tři dny)

Zkracovačky: 4027 (+140/tři dny)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.