Máte double-trouble?

Ozvěte se mi. Sbalím si saky-paky a dám se do toho v cuku-letu. A nebo napište jen tak. I to bude eňo-ňůňo.

Těším se na zprávu

Vaše jméno *

Váš e-mail *

Zpráva

Další kontakty na mě máte níže.

Kontakty a povinné údaje

Komunikační kanály

Email: sradosti@paveljiranek.cz
Telefon: +420 776 632 447
Skype: paolo.jir
Facebook: https://www.facebook.com/pavel.jiranek.3
Twitter: https://twitter.com/paveljiranek
LinkedIn: http://cz.linkedin.com/pub/pavel-jiranek/7/92a/a38

Fakturační údaje

IČO: 76185076
Fakturační adresa: Kladenská 22, Malé Přítočno, 273 51
Bankovní spojení: 2700314894/2010 (FIO banka)
Fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku. Magistrát města Kladna dne 1.9.2010 pod č.j. OŽ/1594/15/HE

Ochrana osobních údajů

Jsem zodpovědný při zpracování a ochraně osobních údajů. Osobní údaje, které získávám během vašich návštěv na mých webových stránkách, zpracovávám v souladu se zákonem č. 101/2000 sb. o ochraně osobních údajů.

Ukaž podmínky +

Jak zpracovávám údaje a zabezpečuji je?

Pro zpracování a zabezpečení osobních údajů využívám služeb ověřeného poskytovatele s příslušnými certifikacemi a zápisem u Úřadu na ochranu osobních údajů České republiky. V případě zájmu vám poskytnu bližší informace.

Pokud si budete přát, odpovím vám rovněž, zda o vás eviduji nějaké informace a jaké to jsou. Jestliže z této komunikace vyplyne, že informace nejsou aktuální, samozřejmě je na vyžádání ihned opravím.

Pokud byste tedy měli nějaké otázky, které se týkají zpracování vašich osobních údajů, napište mi na sradosti@paveljiranek.cz

Kdy a jaké informace eviduji?

Při návštěvě našich webových stránek zaznamenávám pomocí standardního google analytického nástroje vaši IP adresu (kterou vám přidělil váš poskytovatel internetu), zda jste přišli z nějakého webu, či přes odkaz z e-mailu, datum, délku návštěvy a vaši přibližnou lokalizaci.

Pokud jde přímo o osobní údaje, tak ty zaznamenávám pouze v případě, že u mě vložíte komentář k článku, přihlásíte se elektronicky k odběru mých novinek nebo osobně dáte souhlas se zasláním novinek na váš e-mail.

Jak používám osobní údaje? Umožňuji jejich postoupení?

Sesbírané informace mohu využít pro technickou stránku svého webu, vyhodnocení webové analýzy, či pro přiměřené marketingové účely. Všechny vaše osobní údaje zůstávají pouze v mém zpracování a nebudu je poskytovat žádné třetí straně.

Umožním vám odhlásit se?

Pokud byste si již nepřáli být informováni o mých aktivitách a novinkách, je samozřejmě možné se odhlásit z e-mailové komunikace. To umožňuji v každém e-mailu odhlašovacím linkem.

Chcete mi přeci jen napsat přímo?

Těším se na zprávu

Vaše jméno *

Váš e-mail *

Zpráva

Copyright 2015 © Pavel Jiránek