Ochrana osobních údajů

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“17″ font_font=“Tahoma“ font_style=“300″ font_color=“%239c9c9c“ font_spacing=“0″ font_shadow=“none“]Jsem zodpovědný při zpracování a ochraně osobních údajů. Osobní údaje, které získávám během vašich návštěv na mých webových stránkách, zpracovávám v souladu se zákonem č. 101/2000 sb. o ochraně osobních údajů.[/text_block]
[text_block style=“style_1.png“ align=“left“]

Jak zpracovávám údaje a zabezpečuji je?

Pro zpracování a zabezpečení osobních údajů využívám služeb ověřeného poskytovatele s příslušnými certifikacemi a zápisem u Úřadu na ochranu osobních údajů České republiky. V případě zájmu vám poskytnu bližší informace.

Pokud si budete přát, odpovím vám rovněž, zda o vás eviduji nějaké informace a jaké to jsou. Jestliže z této komunikace vyplyne, že informace nejsou aktuální, samozřejmě je na vyžádání ihned opravím.

Pokud byste tedy měli nějaké otázky, které se týkají zpracování vašich osobních údajů, napište mi na sradosti@paveljiranek.cz

Kdy a jaké informace eviduji?

Při návštěvě našich webových stránek zaznamenávám pomocí standardního google analytického nástroje vaši IP adresu (kterou vám přidělil váš poskytovatel internetu), zda jste přišli z nějakého webu, či přes odkaz z e-mailu, datum, délku návštěvy a vaši přibližnou lokalizaci.

Pokud jde přímo o osobní údaje, tak ty zaznamenávám pouze v případě, že u mě vložíte komentář k článku, přihlásíte se elektronicky k odběru mých novinek nebo osobně dáte souhlas se zasláním novinek na váš e-mail.

Jak používám osobní údaje? Umožňuji jejich postoupení?

Sesbírané informace mohu využít pro technickou stránku svého webu, vyhodnocení webové analýzy, či pro přiměřené marketingové účely. Všechny vaše osobní údaje zůstávají pouze v mém zpracování a nebudu je poskytovat žádné třetí straně.

Umožním vám odhlásit se?

Pokud byste si již nepřáli být informováni o mých aktivitách a novinkách, je samozřejmě možné se odhlásit z e-mailové komunikace. To umožňuji v každém e-mailu odhlašovacím linkem.[/text_block]