Nic moc | 5. týden hýbu zadkem

Tak jak? Nic moc, abych pravdu řekl. No počkej, spíš nic nebo spíš moc? Spíš nic. Tenhle týden byl únavný už od začátku. Hned v pondělí jsem se vyřadil z krokové výzvy a nasadil plnění standardního cíle 12 tisíc. Ještě ve středu jsem splnil plán, ale večer to na mě poprvé padlo. Jako když vám někdo otevře ventil a vycucne téměř celou zásobu životní energie. Tak jsem si dal pauzu až do dnes. Možná v tom byla změna počasí, možná jsem už byl prostě jen přetažený, ale pár dní ničeho jsem nejspíš potřeboval. Už se těším na zítra a na plánovaný pohyb.

Kolečko vyšetření a servisních opatření mé kastle a motoru rozjedu už tenhle týden vyšetřením na potravinovou intoleranci:

http://www.ftn.cz/potravinove-intolerance-742/

Příští týden vám popíšu, jak to probíhalo a sám jsem zvědav na výsledky. Vyšetřením z krve se určitou metodou dá zjistit, jak tělo reaguje na které potraviny, resp. jak moc na ně reaguje. Může se stát, že byť člověk nemá na něco přímo alergii (jako třeba na lepek nebo laktózu), tak nějakou potravinu nemusí tělo moc dobře snášet a pak taková potravina tělu moc neprospívá.

Hodně o tom ví třeby Novak Djokovič a píše to ve své knize Naservírujte si vítězství. Knihu jsem nečetl, ale dostal jsem na ní doporučení v souvislosti s touhle tématikou.

Sám jsem se cítil na podzim mnohem lépe, když jsem na pár měsíců téměř úplně vyřadil lepek ze své stravy.

Držte palce a mějte krásný srpnový týden! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.